Kvalita života osôb po poranení miechy

 

Milý/á respondent/ka,

moje meno je Katarína Gulová a som externou študentkou 4. ročníka bakalárskeho stupňa v odbore sociálna práca na Trnavskej univerzite v Trnave. Rada by som Vás poprosila o zapojenie sa do výskumu k mojej bakalárskej práci, ktorá sa venuje skúmaniu kvality života osôb po poranení miechy. Tento dotazník zisťuje, ako vnímate kvalitu svojho života, zdravia a ostatných životných oblastí.

Dotazník sa skladá zo 43 otázok a jeho vyplnenie Vám zaberie približne 15 minút. Pri vypĺňaní by som Vás chcela poprosiť o najúprimnejšie odpovede, pričom správna ani nesprávna odpoveď neexistuje. Vyberte prosím odpoveď, ktorá sa Vám zdá najvhodnejšia. Obvykle to býva tá odpoveď, ktorá Vás napadne ako prvá.

PODMIENKA: Dotazník je určený pre osoby po poranení miechy.

Účasť vo výskume je dobrovoľná a anonymná. V prípade, že by ste nechceli odpovedať na niektorú z otázok, výskum môžete kedykoľvek opustiť.
Vami vyplnené údaje budú použité len na výskumné účely v rámci bakalárskej práce. Vyplnením dotazníka vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich odpovedí na vedecké účely.


V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: katarina.gulova85@gmail.com

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.

 

sledujte prosím aj môj Facebook