Milí priatelia,

      naša spoločnosť SPIG s.r.o. je už 20 rokov stabilnou súčasťou Slovenského trhu v oblasti zdvíhacích zariadení a kompenzačných pomôcok.  
Sme Slovenský výrobca šikmých schodiskových plošín a zvislých zdvíhacích plošín. Tieto zariadenia projektujeme a vyrábame na mieru vo Zvolene. V sortimente máme samozrejme aj schodolezy, stropné zdvihákystoličkové výťahy.  Naše dobré meno obhajujú už tisícky zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby, nákladných zdvíhacích zariadení, či atypickej a javiskovej vyhradenej techniky.

      


Vznik OZ INAK OBDARENÍ : 

Keď sme zakladali Inak Obdarení, verili sme, že sa nám podarí vytvoriť komunitu, ktorá bude schopná rýchlo a ľahko pomáhať.  Dúfali sme, že náš nápad sa Vám bude páčiť a radi sa pridáte. Máme za úlohu vyčariť úsmev, vyriešiť problém, vyliečiť dušu aj telo.
 Vytvoriť časopis, občianske združenie a portál pre Inak Obdarených chcelo odvahu. Zámer je inšpirácia, ktorú je treba zrealizovať. Radi pre Vás popri debarierizácii a pomôckach prinesieme dobré informácie, ľudské články, poradenstvo, ale vďaka nášmu klubu SPIG pre členov napríklad aj zdarma vstupenky na podujatia.

 

   Zámer je blesk, inšpirácia.. zrazu sa Vám ukáže to čo môžete urobiť, čím je inšpirácia jasnejšia tým výraznešie snaženie musíme vynaložiť na jej realizáciu, no nech by sme inšpiráciu definovali akokoľvek,  vieme, že pôsobí blahodarné a nesmie pominúť, kým neprinesie ovocie, kým neobdarí ľudí... 

 

 

S láskou 
Monika Ponická , Iveta Burianeková , Ing. Petr Slabina Csc. 

...

 


Pracovné aktivity spoločnosti :     

 Prioritne sa, venujeme zdvíhacím zariadeniam pre domácnosti. Tam kde sa stanú každodennou súčasťou života našich klientov, ale naše výrobky môžete vidieť v rôznych verejných budovách (napr. banky, DSS, úrady), ale aj v známych vysokokvalitných výrobách a prevádzkach, (napr. De Miclén, JCI, Stará tržnica, či Slovenské národné divadlo,..).

 


 

    

  

 STAVEBNÁ FAKULTA STU. 

 


 

     

CINEMA CITY AUPARK
 Široké portfólio našich produktov a naše bohaté skúsenosti Vám môžu pomôcť a to nie len pri zdvíhacích zariadeniach.

                   
 

Ozvite sa, radi Vám poradíme
verify

* Tento údaj je povinný

SPIG a INAK OBDARENÍ pracujú pre vás