Stoličkový výťah FLOW 2 Fotogaleria
stolickovy-vytah-spig.jpg stolickovy-vytah-flow-sedadlo.jpg stolickovy-vytah-otvaranie.jpg stolickovy-vytah-ma-bezpecnostny-pas.jpg stolickovy-vytah-joistick-na-ovladanie.jpg stolickovy-vytah-flow-jazda.jpg stolickovy-vytah-flow-domacnost-interier.jpg stolickovy-vytah-flow.jpg Stolickovy-vytah-flow-spig.jpg Stolickovy vytah - bezpecnostny pas.jpg Stolickovy vytah.jpg

Vlastnosti a výhody


Všestranný
Použitím svojho patentovaného systému s otočným pohonom dokáže stoličkový výťah FLOW 2  prechádzať schody tak úzke, ako je šírka 61 cm , otáča opierku nôh v smere jazdy. Koľajnica sa montuje tesne pri schodoch, čo robí Flow 2 najviac prispôsobivou schodišťovou dráhou na svete - čím sa žiadne iné výťahy nemôžu pochváliť.

Pohodlný
Stoličkový výťah FLOW 2 má sedadlo, ktoré je ergonomicky tvarované pre užívateľa a umožňuje príjemnejšiu jazdu.

Estetický
Stoličkový výťah FLOW 2 je navrhnutý ako prvok domácnosti, nie len ako produkt mobility; používateľ si môže vybrať medzi troma farbami tkanín, štyrmi vinylovými farbami, šiestimi elegantnými kožami a troma komfortnými kožami, aby sa stoličkový výťah hodil do domácnosti aj esteticky.

Výber podrúčok
Je možné objednať si zakrivené lakťové opierky sklápajúce sa do vnútra, aby sa používateľ mohol cítiť bezpečnejšie počas jazdy.

Vhodný pre všetkých
Výška sedadla je nastaviteľná na päť rôznych polôh, keď sa používa poháňaný výkyv (nastavený pri inštalácii), čo znamená, že schodisková schodička môže byť nastavená tak, aby vyhovovala rôznym užívateľom.


 

Mám záujem
verify

* Tento údaj je povinný


  spig@spig.sk     0800 105 707     www.spig.sk