Pomôcky

Kyslíkový koncentrátor-Humiss

Kyslíkový koncentrátor-Humiss

• Tento 5-litrový koncentrátor je malý, tichý a ľahký a je štandardne dodávaný so snímačom O2 .
• Koncentrátor je nenáročný na  prevádzku - vhodný pre znevýhodnených klientov, sociálnu sieť...
• Súčasťou vybavenia je balík ŠTART, takže Vaša kyslíková terapia môže ihneď začať: 
Potrebujete schodolez?

Potrebujete schodolez?

Ľahký a bezpečný spôsob zdolávania schodísk za pomoci asistujúcej osoby. Financovanie je možné prostredníctvom peňažného príspevku na kompenzáciu ťažkého zdravotného postihnutia podľa Zákona č. 447/2008 Z. z.

Požiadať o príspevok môžete Úrad práce sociálnych vecí a rodiny. Výška príspevku môže byť až do 95% z ceny zariadenia. KLUB SPIG sa Vám postará aj o doplatok.

Šikmé schodiskové plošiny

Šikmé schodiskové plošiny

Slovenská kvalitná výroba už 20 rokov.

Šikmá plošina pre trvalé inštalovanie je zariadenie na prekonávanie architektonických bariér. Pohybuje sa po dráhe, ktorá má tvar dokonalého nerezového zábradlia.

INAK OBDARENÍ | máj 2019

INAK OBDARENÍ | máj 2019

Začala jar, prebúdza sa príroda, kvitnú kvietky, slnečné lúče viac hrejú. My sme tu s vami aj v tomto najkrajšom ročnom období. Prinášame vám nové články, ktoré určite potešia vaše srdcia a dušičku. Želáme Vám čo najpohodovejšie obdobie.

Náš časopis a informačný portál INAK OBDARENÍ sú tu BEZPLATNE pre Vás.

Časopis si môžete dať poslať poštou, dajte nám vedieť na  našej bezplatnej telefonickej linke SPIG s.r.o. 0800 105 707.

Naši obchodní zástupcovia ich rozdávajú na  ÚPSVaR, v lekárňach, v zdravotných strediskách či úradoch. Tiež ich posielame rôznym združeniam. Naša spoločnosť SPIG s.r.o. v tom vidí lepší zmysel, ako rozdávať reklamné predmety. Myslíme si, že nielen chlebom je človek živý a chceli by sme sa prezentovať s touto našou ideou. My vám nechceme len niečo predať, my chceme, aby sa vám žilo o niečo lepšie.

Aspoň informovaním, AKO SA TO DÁ dosiahnuť, aké sú cesty a možnosti k lepšiemu zvládnutiu denného žitia - o to sa snažíme. Nájdete v  ňom články o  pomoci pre Inak obdarených, napríklad ako si vybaviť pomôcky pre imobilných pacientov, predstavujeme rôzne organizácie, školy, ktoré sa venujú inak obdareným a veľa iných zaujímavých tém. Ďakujeme Vám za Váš záujem a tešíme sa, ak sme Vám aspoň trošku pomohli...

Handbike Kid pre deti Slovenský výrobca Ladislav Bočkor

Handbike Kid pre deti Slovenský výrobca Ladislav Bočkor

Najnovší prírastok do rodiny - Handbike pre deti KID. Výroba je presná, na mieru užívateľa, s možnosťou nadstavovať veľkosť. Môžete si vybrať z viacerých rozmerov.

 

 

 

 

BEZBARIEROVÁ FAKULTA FEI na STU v Bratisleve - Šikmá zákrutová plošina

BEZBARIEROVÁ FAKULTA FEI na STU v Bratisleve - Šikmá zákrutová plošina

Študenti a pedagógovia s preukazom ZŤP, alebo aj s ľahkými problémami pri presune na FAKULTE ELEKTROTECHNIKY a INFORMATIKY na STU v Bratislave využívajú Šikmú schodiskovú plošinu SPZ225Zariadenie bolo financované z rozvojového projektu MŠVVaŠ SR: Eliminácia architektonických, orientačných a informačných bariér na STU v Bratislave. Podobné zariadenia sa už nachádzajú aj na STAVEBNEJ FAKULTE, FAKULTE INFORMATIKY A INFORMAČNYCH TECHNOLÓGIÍ, pri vstupnom schodisku študentského domu J. HRONCA a na REKTORÁTE STU. 

Stoličkoký výťah

Stoličkoký výťah

Schodiskové sedačky sú zariadenia, ktoré vám dajú dostatok mobility na to, aby ste sa mohli bez starostí presúvať po schodisku.

Stoličkový výťah je zdvíhacie zariadenie. Ide o vhodné riešenie pre seniorov a osoby, ktorým presun po schodisku spôsobuje ťažkosti. Stoličkový výťah je tiež vhodný aj pre ťažko zdravotne postihnutých.

Zvislé plošiny Altura Najtichšie domáce výťahy

Zvislé plošiny Altura Najtichšie domáce výťahy

Zvislá plošina Altura Platinum Altura Platinum je poháňaná osvedčenou a  spoľahlivou hydraulickou technológiou. Altura Platinum je k dispozícii v  rôznych veľkostiach a  prevedeniach. Je to vysoko prispôsobiteľná zvislá plošina, ktorú je možné používať vo verejných a  súkromných priestoroch. Je vhodná do interiéru ako aj do exteriéru. Môže byť inštalovaná vo vlastnom ohradení alebo sa umiestni do murovanej šachty.

Mám záujem

verify

* Tento údaj je povinný